يكشنبه 28 شهريور 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات نگاهی به شخصی سازی استارت منوی ویندوز 11 برای کاربران عادی

 
 

دوشنبه 28 تير 1400

نگاهی به شخصی سازی استارت منوی ویندوز 11 برای کاربران عادی

 
 

سیستم‌ عامل ویندوز 11 به زودی برای همه کاربران در دسترس خواهد بود و گلته می‌شود که تجربه بسیار خوبی را برای کاربران به همراه خواهد آورد و به همین دلیل نیز در این بخش به بررسی یکی از تنظیمات کاربردی این سیستم عامل خواهیم پرداخت.

سیستم‌ عامل ویندوز 11 به زودی برای همه کاربران در دسترس خواهد بود و گلته می‌شود که تجربه بسیار خوبی را برای کاربران به همراه خواهد آورد و به همین دلیل نیز در این بخش به بررسی یکی از تنظیمات کاربردی این سیستم عامل خواهیم پرداخت.
در این بخش به شما نشان خواهیم داد که علیرغم محدودیت دسترسی امکانات، چگونه می‌توانید منوی استارت سیستم عامل ویندوز 11 را در چند گام ساده به بهترین حال ممکن شخصی سازی کنید.
یکی از مواردی که موجب شده است که کاربران نگران ساختار تنظیمات ویندوز 11 باشند این است که مستندات بسیار زیادی درباره نحوه تنظیم کردن این منوی محبوب برای کاربران حرفه‌ای منتشر شده است ولی هیچ اشاره مستقیمی به این تنظیمات برای یک کاربر عادی نشده است.
برای این کار ابتدا کلیدهای ویندوز و I را به صورت همزمان فشار بدهید و سپس گزینه Personalization را انتخاب کنید. در ادامه به بخش Start بروید و سپس اطلاعات منوی استارت خود را در این بخش به روزرسانی کنید.
کسانی که دوست دارند منوی استارت آن‌ها حس و حالی مانند ویندوز 1 داشته باشد، متاسفانه خبر بد این است که باید به بخشی از تغییرات عادت کنید زیرا موارد زیادی مانند تغییر ساختار لایه‌ها و عدم وجود مربع‌های لایو غیرقابل تغییر هستند.
نخستین تغییر امکان افزودن پوشه‌های نمایش داده شده در منوی استارت است. اگر می‌خواهید که مواردی مانند تنظیمات دستگاه به صورت یک پوشه برای شما اضافه شوند کافی است که روی نشانه چرخ‌ دنده‌ای که در گوشه پایین سمت راست نشان داده شده است کلیک کنید.
متاسفانه گزینه‌های زیادی برای شما در دسترس نخواهند بود ولی بازهم می‌توانید روی به روزرسانی بیشتر توسط مایکروسافت حساب کنید زیرا این حجم محدود از اطلاعات عملا نمی‌تواند حجم نهایی امکانات کاربران روزمره این سیستم را نشان بدهد.
متاسفانه در حال حاضر به غیر از تنظیمات پوشه‌ها تنها تنظیم نحوه چیدن اطلاعات و ترتیب نمایش آن‌ها بر اساس مواردی مانند حروف الفبا در دسترس شما خواهد بود که عملا موارد جدیدی نیستند و درست مانند ویندوز 10 قابل انجام خواهند بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی مرداد ماه امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
هواوی برای خرید تراشه خودرو مجوز گرفت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کریستیانو رونالدو به رکورد علی دایی رسید
:: فرهنگ و هنر ::
ترس‌ها و خطرهای بدلکاری بعد از پیمان ابدی و ارشا اقدسی
:: حوادث ::
شوهرعمه قاتل از چوبه دار نجات یافت

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار