يكشنبه 28 شهريور 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات توجیه رژیم صهیونیستی برای فروش جاسوس افزار

 
 

سه شنبه 29 تير 1400

توجیه رژیم صهیونیستی برای فروش جاسوس افزار

 
 

وزارت دفاع رژیم صهیونیستی اعلام کرد صادرات محصولات سایبری نظیر جاسوس افزاری که توسط گروه NSO فروخته شده است، برای استفاده قانونی و با هدف مبارزه با جنایت و مقابله با تروریسم بوده است.

تحقیقات ۱۷ سازمان رسانه ای که یکشنبه هفته جاری منتشر شد، نشان داد جاسوس افزار گروه NSO به نام پگاسوس برای هک ۳۷ تلفن هوشمند متعلق به خبرنگاران، مقامات دولتی و فعالان حقوق بشری مورد استفاده قرار گرفته است.
این شرکت اسرائیلی نتایج تحقیقات سازمانهای رسانه ای را تکذیب و آن را ادعاهای نادرست خوانده و اعلام کرد که فناوری خود را تنها به مقامات قانونی و سازمانهای اطلاعاتی دولتها می فروشد.
این شرکت اعلام کرد فناوریهای ما همه روزه برای شکستن حلقه های کودک آزارها، قاچاقچیان مواد مخدر، پیدا کردن کودکان مفقود و ربوده شده، پیدا کردن افرادی که زیر آوار ساختمانهای فروریخته محبوس شده اند و حمایت از فضای هوایی در برابر ورود پهپادهای خطرناک مورد استفاده قرار می گیرد.
وزارت دفاع رژیم صهیونیستی در بیانیه خود اعلام کرد این رژیم تنها صادرات محصولات سایبری به نهادهای دولتی به منظور استفاده قانونی و برای اهداف جلوگیری از ارتکاب جنایت و تحقیقات مربوط و مقابله با تروریسم را تایید می کند. در مواردی که محصولات صادر شده برخلاف مجوزهای صادراتشان مورد استفاده قرار گرفته اند، اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.
پیشتر نیتسان هورویتز، وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی و رئیس حزب مرتس به خبرنگاران گفته بود با بنی گانتس، وزیر جنگ درباره صادرات گروه NSO دیدار خواهد کرد. موسی راز، یک قانونگذار رژیم صهیونیستی در اظهاراتی تلویزیونی از این حزب خواسته بود که رژیم صهیونیستی صادرات گروه NSO را ممنوع کند.
بر اساس گزارش رویترز، اما یائیر گولان، یک قانونگذار دیگر حزب مرتس و مقام سابق ارتش رژیم صهیونیستی اظهار کرد گزارشی که درباره گروه NSO داده شده است به نظر می رسد با انگیزه تجاری بوده و این شرکت تنها شرکتی نیست که چنین محصولاتی را عرضه می کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی مرداد ماه امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
هواوی برای خرید تراشه خودرو مجوز گرفت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کریستیانو رونالدو به رکورد علی دایی رسید
:: فرهنگ و هنر ::
ترس‌ها و خطرهای بدلکاری بعد از پیمان ابدی و ارشا اقدسی
:: حوادث ::
شوهرعمه قاتل از چوبه دار نجات یافت

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار