دوشنبه 13 آذر 1402

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی خشم مردم سراسر کشور از قتل عام بی رحمانه کودکان در غزه

 
 

شنبه 27 آبان 1402

خشم مردم سراسر کشور از قتل عام بی رحمانه کودکان در غزه

 
 

مردم ایران در سراسر استانها همچون مردم آگاه جهان همراه و همدرد مردم غزه شده‌اند و در حمایت از مردم بی دفاع، کودکان و زنان مظلوم و بی‌گناه غزه، امروز ۲۷ آبان در مراکز شهرها گرد هم آمدند و یک صدا، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

در پی ادامه سکوت مجامع بین المللی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، مردم ایران که در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف خشم و انزجار خود را نسبت به این فجایع اعلام کرده‌اند، باز هم با حضور در مصلی ها و یا خیابان های اصلی شهرها، اجتماع مردمی تشکیل دادند و خشم خود از قتل عام بی رحمانه کودکان در غزه را با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «الله اکبر، لا الله الا الله، محمد رسول الله»، «یا ایها المومنون اتحدو اتحدو»، «حیدر حیدر نحن ابنا الحیدر»، «حیدر حیدر نحن انصار الحیدر» نشان دادند.

خروش مردم تبریز در حمایت از کودکان و مردم مظلوم غزه
تجمع بزرگ مردم تبریز در حمایت از مردم بی دفاع و کودکان و زنان مظلوم و بی‌گناه غزه و محکومیت وحشی گری‌های اسرائیل برگزار شد.
در این راستا امروز شنبه ۲۷ آبان ماه، مردم غیرتمند و انقلابی شهر تبریز همراه با سایر هموطنان در سراسر کشور در ساعت ۱۰:۳۰ صبح با تجمع در محوطه مصلای اعظم امام خمینی (ره)، حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند. سردار جلیل بابازاده، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای عاشورا، سخنران این تجمع عظیم بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی: کشورهای اسلامی تنها به صدور بیانیه علیه رژیم صهیونیستی اکتفا نکنند
حجت الاسلام سید محمود حسینی، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تمامی کشورهای اسلامی در برابر جنایت‌های رژیم صهیونیستی، نباید به صدور بیانیه اکتفا کنند و باید سعی داشته باشند تا با اقدامات عملی با شیطنت‌های رژیم صهیونیستی مقابله کنند.
حجت الاسلام سید محمود حسینی شنبه، ۲۷ آبان ماه در حاشیه تجمع مردم انقلابی تبریز در حمایت از کودکان و زنان مظلوم غزه همزمان با سراسر کشور، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به جنایت‌هایی که رژیم صهیونیستی در غزه انجام می‌دهد، امروز در کل دنیا تجمعی برای محکومیت آن‌ها برگزار شده که در تبریز نیز شاهد این تجمع با عظمت هستیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس: هیچگاه دیده نشده که در هر ۱۰ دقیقه یک کودک سلاخی شود
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: هیچ گاه در تاریخ دنیا دیده نشده که در هر ۱۰ دقیقه یک کودک سلاخی شود و حقوق بشر، سازمان ملل و شورای امنیت چیزی نگوید.
علیرضا منادی شنبه، ۲۷ آبان ماه در حاشیه تجمع مردم انقلابی تبریز در حمایت از کودکان و زنان مظلوم غزه همزمان با سراسر کشور، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: جنایاتی که در غزه توسط رژیم صهیونیستی انجام می‌گیرد، برای همه مشهود است ولی سازمان حقوق بشر و شورای امنیت در قبال آن اعتراضی نمی‌کند و این امر واقعا بی نظیر است که این جنایات همچنان ادامه دارد.
مردم تهران همزمان با مردم استان های مختلف کشور در تهران راهپیمایی حمایت از غزه برگزار می کنند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مناطق تهران بزرگ با دعوت از مردم تهران از آنان خواست تا امروز در راهپیمایی و تجمع سراسری در حمایت از کودکان غزه که از ساعت ۱۵ در میدان انقلاب حضور یابند. سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این راهپیمایی در خصوص ابعاد جنایت یهودیان صهیونیست در غزه و مقاومت گروههای فلسطینی سخنرانی خواهد کرد.

تجمع مردم آذربایجان‌غربی در محکومیت کشتار وحشیانه کـودکان غزه
همزمان با سراسر استان آذربایجان غربی، این تجمع باشکوه صبح شنبه ۲۷ آبان ماه در پی محکومیت کشتار ددمنشانه مردم غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی در ارومیه با حضور پرشور مردم ولایی و غیور ارومیه برگزار شد.

طوفان الاقصی ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد
در این تجمع، نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: طوفان الاقصی، ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد و هیمنه این رژیم را شکست چرا که اسرائیل ادعا داشت که چهارمین قدرت برتر نظامی دنیا است اما در مقابل یک گروه شبه نظامی حرفی برای گفتن نداشت.
حجت الاسلام فیاضی با اشاره به اینکه طبق آیات قرآن، هرکس صدای مظلومی را بشنود ولی جواب ندهد مسلمان نیست، تصریح کرد: خداوند بارها در قرآن کریم فرموده آینده از آن انسان های برحق است.

تجمع ضد صهیونیستی در اردبیل برگزار ‌شد
به منظور اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت رژیم اشغالگر صهیونیستی، مراسم تجمع با حضور آحاد مردم در محل پیاده راه عالی قاپو و شهیدگاه اردبیل برگزار ‌شد.
امروز ۲۷ آبان ماه به منظور اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت رژیم اشغالگر صهیونیستی، مراسم تجمع با حضور آحاد مردم اردبیل در پیاده راه عالی قاپو و محل شهیدگاه برگزار ‌شد.

دنیا علیه رژیم صهیونیستی بیدار شده‌ است
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: اسرائیل در سایه سکوت مجامع بین‌المللی، داعیان حقوق بشر و چراغ‌سبز آمریکا و دولت‌های اروپایی در ۷۰ سال گذشته در اراضی اشغالی جنایات بی‌شماری مرتکب شده که کشتار مردم بی‌گناه اردوگاه‌های صبرا، شتیلا، دیریاسین و غزه تنها گوشه‌هایی از جنایت‌های این رژیم سفاک در حق مردم فلسطین است.
«سردار جمال شاکرمی» ۲۷ آبان در اجتماع راهپیمایان ایلامی در حمایت از مردم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اظهار کرد: عملیات الاقصی یک فتح‌الفتوح واقعی بود که نیروهای مبارز فلسطینی با ابتدایی‌ترین سلاح‌ها، لایه‌های دفاعی و امنتی اسرائیل را درهم شکستند و به قلب این رژیم نفوذ کردند.
وی گفت: این عملیات بدون شک مقدمه عملیات‌های بعدی مبارزان فلسطینی خواهد بود و اکنون این رزمندگان مقاوم جسارت و شجاعت مقابله با اسرائیل را یافته‌اند.
به گزارش ایسنا، مردم ایلام از چهارراه سالت تا میدان شهید کشوری انزجار خود را از رژیم صهیونیستی نشان دادند و تأکید کردند که همواره از آرمان فلسطین و مظلومیت مردم غزه دفاع خواهند کرد.

تجمع ضدصهیونیستی در بوشهر
بوشهری های سرفراز، همزمان با خیزش سراسری امت اسلام و ملت بزرگ ایران در شنبه ۲۷ آبان‌ماه، برای حمایت از مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین در مقابل رژیم کودک‌کش اسراییل، از ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه در میدان شهید رییسعلی دلواری تجمع کردند.

اراده جهانی برای جلوگیری از جنایت‌ صهیونیست‌ها وجود ندارد
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه متاسفانه اراده جهانی برای جلوگیری از جنایت‌ صهیونیست‌ها وجود ندارد، گفت: امروز صدای رسوایشان همه جا پیچیده است. این‌همه کودک و زن در بیمارستان‌ها را مورد هجمه قرارمی‌دهند و هیج جای امنی برای مردم مظلوم غزه نگذاشته‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ۲۷ آبان‌ماه در راهپیمایی ‌تجمع حمایت از کودکان غزه در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: شما امروز بار دیگر به صحنه آمدید با مشت‌های گره کرده و با دل‌های خونین و با قلب توأم با غصه به دلیل جنایت‌هایی که بر مردم غزه صورت گرفته، این ننگ بشریت و انسانیت است و متاسفانه اراده جهانی برای جلوگیری از این جنایت‌ها وجود ندارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
در عروسی دوستم عاشق عروس شدم ! / معصومه باید مال من می شد !
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قتل بهت‌آور داریوش مهرجویی؛ آنچه می‌دانیم، آنچه نمی‌دانیم!
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار