شنبه 1 ارديبهشت 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب پایتخت

 
 

دوشنبه 23 بهمن 1402

بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب پایتخت

 
 نسرین نصرتی در سال ۱۳۸۲ با فیلم شهر زیبا به کارگردانی اصغر فرهادی وارد سینما شد و در سال بعد با بازی در سریال روشنی‌های شهر به کارگردانی مسعود کرامتی، به تلویزیون راه پیدا کرد. او با بازی در نقش «فهیمه» در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم به شهرت رسید.

نسرین نصرتی در سال ۱۳۸۲ با فیلم شهر زیبا به کارگردانی اصغر فرهادی وارد سینما شد و در سال بعد با بازی در سریال روشنی‌های شهر به کارگردانی مسعود کرامتی، به تلویزیون راه پیدا کرد. او با بازی در نقش «فهیمه» در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم به شهرت رسید.
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» حضورش در عرصه بازیگری به صورت کاملا اتفاقی صورت گرفت؛ به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال ۸۰ بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کردند که موجب تغییر سرنوشت وی شد.
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» بعد از چندین سال تست دادن، در نهایت در دفتر بازیگری سیروس الوند با انتخاب دستیار وی برزو نیک نژاد به سریال تا ثریا سیروس مقدم در سال ۱۳۹۰ معرفی شد و در آن بازی کرد. نسرین نصرتی با بازی در نقش فهمیه در سریال پایتخت به شدت محبوب شد و به شهرت رسید، حضور وی از فصل دوم این مجموعه شروع شد و تا آخرین فصل ادامه دارد.
حضور در «پایتخت»
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» فهیمه معمولی با بازی نسرین نصرتی دختر پنجعلی معمولی، خواهر نقی و تقی معمولی، همسر بهبود فریبا، مادر بهتاش و بهروز و آرایشگر زنان است. تیکه کلام او «چقدر بدبختم من» و خطاب قرار دادن دیگران با عنوان «آقا» و «خانوم» است. او همچنین وقتی که می‌ترسد کلمه ووویی را می‌گوید.
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» تصویر نسرین نصرتی با مجموعه کمدی پایتخت و شخصیت بامزه‌اش در این مجموعه در ذهن مخاطبان نقش بسته است، اما کاراکتر پروین فرشباف سریال بی‌گناه، شخصیتی جدی ا‌ست و چالش‌های جدیدی برای این بازیگر به همراه داشته است. بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» پروین مادری دلسوز و نگران است که فرزندان جوان خود را درک نمی‌کند و نمی‌تواند به واسطه رفاقت با آن‌ها اعتمادشان را جلب کند، بنابراین نمی‌تواند به فرزندانش نزدیک شود و از حل مشکلات‌شان عاجز است. همین مسئله او را تبدیل به کاراکتری عصبی کرده است.
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» نسرین نصرتی در نقش این شخصیت، بازی خوبی داشته و موفق شده آن احساس عجز و نگرانی‌های مادرانه‌اش را در حرکات و چهره بی‌قرار خود به نمایش بگذارد. به همین دلیل، مخاطب کاملا احساسات او را درک می‌کند و رفتارهای پروین نیز برایش قابل باور است. این بازیگر در ایفای نقش خود گرفتار اغراق نشده و به خوبی در جلد مادری دلسوز و عصبی فرو رفته است.
زندگی شخصی نسرین نصرتی
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» نسرین نصرتی که متولد ۱۳۵۵ در تهران است در سال ۱۳۸۸ با سام پاک پیکار ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمانی خانوادگی شروع شد و بعد از ۱۰ سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد.
بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی در سریال محبوب «پایتخت» این زوج در آبان سال ۹۵ صاحب یک دختر بنام سوفی شدند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
مرد تهرانی زن سابق خیانتکارش را کشت و خودکشی کرد

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار